| C4T4L1NU5 a întrebat:

Hei salut Cata aici am o intrebare am vazut o camera de inregistrat care se pune pe bicicleta e de la eMAG:http://www.emag.ro/......DGVWG3BBM/
e acuma cat e reducerea de 300lei sa o iau filmeaza 4k 30fps si 1080 60fps e acuma vine buba cea mare eu am acuma 150lei cum pot sa fac rost de bani intr-un timp cat mai mic am nevoie de ajutor repede ca se duce oferta! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Împarte pliante sau întreabă oamenii dacă le poți fi de ajutor contra cost.