| Mirunika123 a întrebat:

Cine are PayPal imi poate da si mie detalii despre cum functioneaza, daca se pot scoate banii de pe el etc. As vrea sa imi deschid un cont insa nu sunt sigura. De altfel daca am un cont unde accept bani in dolari sa zicem, pot efectua plati in Romania cu el? Sau cum fac sa schimb tranzactile primite in dolari in lei ca sa pot sa platesc? Scuze daca suna cam confuz =]]

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Scrie pe google ''totul despre paypal'' sau ce mai vrei tu sa afli si ai sa gasesti raspunsuri mai rapid.