| clementine667 a întrebat:

Hello!
In primul rand... la multi ani tuturor si un an nou fericit! happy
In al doilea rand, am nevoie de putin ajutor... doresc sa cumpar un telefon in 6 rate prin cardul Emag de la Raiffeisen. Cum se procedeaza? Pur si simplu aleg de pe site produsul in 6 rate si atat? Sau trebuie sa merg intr-un magazin pentru asta?

Răspuns Câştigător
| MotoBlitz a răspuns:

Doar de pe site. Selectezi plata card în șase rate, bagi datele cardului, modul de transport (curier sau easybox) și dai confirm. Ți-l aduce la ușă sau la easybox și timp de șase luni, ei îți fac extract de cont în valoare de suma pentru acea lună. Deci să ai grijă să nu rămâi fără bani pe card!