| UbexFlo a întrebat:

Hey TPU.Tot caut pe net si nu gasesc raspunsu`la intrebarea asta de vreo doi ani.sad

Unde, la ce institutie trebuie sa merg sa ma interesez despre fondurile europene?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna! Pentru 2013 doar 3 programe sectoriale mai sunt active, in urma cu o saptamana a fost repornit al 3 lea, POSDRU, dupa ce fusese suspendat. fonduri-ue.ro

| UbexFlo explică (pentru valentingb):

Mersi Valentin.Raman datoare!

| valentingb a răspuns (pentru UbexFlo):

Puteam sa jur ca esti barbatlaughing Cu placere!

| UbexFlo explică (pentru valentingb):

laughing)

| valentingb a răspuns (pentru UbexFlo):

Heeei aveai o fotografie asa frumoasa si dragalasa...si acum...of! happy

| UbexFlo explică (pentru valentingb):

sad

| luisanamy a răspuns:

Daca te intereseaza sa deschizi o afacere in agricultura stiu ca la APIA.

| UbexFlo explică (pentru luisanamy):

Ma intereseaza ceva in domeniul auto.Din cate am inteles, dosarele se depun la OTIMMC, dar habar nu am ce inseamna si ce conditii ar trebui sa indeplinesc.Site-ul nu este actualizat, programele pentru 2013 inca nu au fost postate.