| CristeaVlad005 a întrebat:

Http://www.adidasromania.top
Stie cineva daca e de incredere?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Stelea_1978 a răspuns:

Este un fake, evitati! M-au pacalit!
confirmarea platii a venit de la automatic7@onlinescredit.com, dupa o cautare am gasit multe raportari de frauda. Am sunat la banca am blocat cardul si am refuzat tranzactia. Deci ATENTIE MARE!

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Da, siteul este de incredere, mi-am comandat mai de mult o pereche de acolo.

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Adidasromania.top nu este siteul official.Addidas.com este siteul official sau iti recomand sa te duci in magazin si sa probezi de acolo.

| Voinea_Alex_1990 a răspuns:

Nu comanda, ȚEAPA!

| CristeaVlad005 explică:

Nu, nu este de incredere, daca ai platit deja blocheaza cardul sau cauta pe net alte modalitati de a opri plata

| Mihaela_Muresan_1977 a răspuns:

Chiar nu e de încredere? Am comandat de acolo alaltăieri!

| CristeaVlad005 explică (pentru Mihaela_Muresan_1977):

Nu, nu este de incredere, daca ai pkatit deja blocheaza cardul sau cauta pe net alte modalitati de a opri plata