| Nicki01 a întrebat:

Idei de a face bani online?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa ai relatii stranse din pacate

| mgtow a răspuns:

Lasa videochatu ca ala e pentru pacatoase invata bine sa fi specialist in cibersecuritate si faci 7000£ pe luna de pe PC si online

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai si in ce esti expert!

| Brizbriz a răspuns:

Video chat (merge si cu baieti, si cu grase si urate, dar trebuie sa fi foarte, FOARTE bun, pentru ca deja piata e supra-saturata, am lucrat ca IT support pentru videochat si acum nu mai am nici o tangenta, dar in mod curent dau peste link-uri cu asa ceva, fara sa le caut, si am iesit cu ani buni in urma si atunci era piata supra-saturata)
freelancer.com
telemunca
canal Youtube/twichtv/etc.
etc.

| danbnz a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Werrich a răspuns:

Faci tarot pe TikTok și ceri Gifts

| EzSimple a răspuns:

Prostitutia