| alinutzu15 a întrebat:

Imi spuneti din ce sa fac bani investind fff putini bani? Dau funda la cel mai bun raspuns si la restul voturi.

11 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Uite aici o investitie mica, care te invata vreo 3 moduri de a face bani online, dar trebuie si ceva munca
http://www.membership.ro/dap/a/?a=136

| nosferatu a răspuns:

Furaciuni din buzunare... profit mare cheltuiala mica 10 lei gagula laughing

| Fluffinator a răspuns:

Pai.
Poti vinde un plaman, un rinichi, o bucatica de ficat, putina piele.

Pe piata neagra un rinichi se vinde si cu 3-4000 de euro deci investiti 0, profit exorbitantwinking. Dar sa nu calicesti si sa vinzi cate 2 din acelasi organ ca ai o problemalaughing)

| mafiotuXXL a răspuns:

Auii la ala cultiva canabiiss laughing
Baietee Du-te la Lucruu in constructii sau in Agriculturaawinking ca acoloo 100% la 100% te ia tongue Baftaaa. vezii tuu

Răspuns utilizator avertizat
| cksajbkb a răspuns:

Cultiva canabis! :d

| intelectualul a răspuns:

Lol, ma-ndoiesc ca cel care stie raspunsul la intrebarea asta ar impartasi secretul cu un cocalar de 15 ani, nu mai mentionez problema de a posta pe un site public.

In alta ordine de idei, n-o sa faci niciodata multi bani din (aproape) nimic.winking

| rrrbeto95 a răspuns:

Vezi la mine pe blog mai multe variante:
http://facibanidepenet.blogspot.com/

| icsulescu_9871 a răspuns:

Munceşti: chelner, barman, împarţi flyere pe stadă...

| icsulescu_9871 a răspuns:

Şi încă una: vinde-ţi rinichii happy!

| marien a răspuns:

Atentie! eu castig 50 de dolari le zi fara sa fac nimic!
Nu este gluma, este foarte serios!
M-am inscris acum 17 zile pe un site nou, la recomandarea unui mare marketer!
Este un site de publicitate( nu pay per click), care plateste zilnic!
Pentru informatii detailate: ghedust@yahoo.com