| king5151 a întrebat:

In cat timp intra banii de pe un card ing din strainatate pe unul de Romania bt? Astept deja de vineri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza 2 ore!
Eu am facut chiar ieri un transfer international din Australia in Romania si in 2 ore, sora-mea a confirmat ca avea banii in cont.

Daca tu astepti de vienri, inseamna ca nu s-a facut nici un transfer si ai fost mintit.

| mihai69 a răspuns:

Minimum două zile lucrătoare pentru transferuri interbancare internaționale.

| haileewatson a răspuns:

Cateva zile lucratoare

| Trixt3r a răspuns:

Eu am patit sa dureze si 4 zile lucratoare, dar in medie cam 2 zile lucratoare.