| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Ma ajuta cineva si pe mine vreau o relatie serioasa am dat de aplicația tinder si nu stiu daca merita sa bag bani in tinder

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Dacă ești fraier chiar te rog să o faci. Sfatul meu, ieși naibi din casă și cresc șansele garantat. Îți spune cineva care a încerca "n" aplicații și și-a luat țeapă de vreo două ori în sensul că mi s-a golit cardut, noroc că suma era modică.

| Rotazi a răspuns:

Nu cunosc nici Tinder si nici alta aplicatie de "relatii". Dar stau si ma gandesc ca acolo nu ajung oameni seriosi. Ci doar cei care nu si-au gasit o relatie in mediul in care traiesc. Nu cred ca merita banii.