| SingleForOne a întrebat:

Mi s-a cerut să prezint o companie despre active, profit, etc, dar și despre managementul proiectelor ale acesteia. De exemplu arhitectură, auto, telefonie, fabrică de ceva, să descriu un proiect (obiectivele, scopul, etc), dar în special să descriu rolul fiecărui participant din echipa de proiect, care nu este aceeași cu echipa managerială a unei companii.

Unde pot găsi rapoarte sau proiecte în care să scrie în așa detaliu?

Ce companie să caut?

Nu vreau rezolvarea unei teme, mă voi descurca eventual.

Dar nu înțeleg ce mi se cere și unde pot găsi astfel de informații, chiar nu mi s-a oferit nici un fel de sfat sau indiciu...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta informatii despre una din cele mai mari si mai cunoscute firme autentice romanesti: RCS-RDS (Digi)!

| dullcat a răspuns:

Pe astfel de informatii le gasesti pe siteul diferitelor companii.E tema la educatia antreprenoriala din liceu? Succes.