| vavitza a întrebat:

Mia trimis cineva niste bani si as vrea sa intreb daca stie cineva daca cu cod de 10 numere se poate scoate banii de la Western Union?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Oricum cei de la banca va cere si un act de identitate.

| skirlex a răspuns:

Cand pune banii aia acolo il intreaba pe ce nume ii pune si el trebuie sa iti zica numele si codu si tu te duci la wetern cu codul si spui pe nume sunt banii si poti sa ii iei

| vavitza explică:

Am intrebat ceva si s-a raspuns cu totul altceva: Cu codu de 10 numere poti scoate banii de la Western Union sau trebuie sa merg la alta banca? Am intrebat pentru ca azi este sambata si bancile nu sunt deschise. Dar s-a rezolvat. De la Western Union i-am scos (normal cu buletinul si codul). Va multumesc

| VeryV a răspuns:

Nu ştiu exact cate numere are codul, dar persoana care ţi-a trimis banii a primit şi un cod în momentul în care a trimis banii în Romania. Cere-i acel cod şi vei lua fară nici-o problemă banii.