| Ana_6561 a întrebat:

Nu stiti pe cineva care vrea sa isi cumpere caine? am cocker negru de vanzare. dau funda pentru orice ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| Ana_6561 explică:

Da cine esti tu sa vorbesti in numele lu toti?raised eyebrows ti se pare ca aici poate nu is persoane care ar vrea un caine sau ce ***?!

| Ana_8420 a răspuns:

Nu, nu stim, si ne indoim ca ar prefera sa cumpere cineva prin TPU, in loc sa cumpere dintr-un magazin.
Dar poti incerca sa pui catelul pe un site, unde sa il vada mai multa lume, spre exemplu : http://www.petshop-online.ro/

sau ai putea sa incerci sa-l vinzi la prieteni :)

Succes!