| Gameshell a întrebat:

Ofer 5 dns-uri pentru forum-uri sau site-uri!
Este ideal pentru cei ce au forum-uri gratuite!
Adresa dns va arata asa numeforum.deathaddict.eu!
Mai multe detalii pe http://forum.deathaddict.eu
Inregistrati-va, Logati-va si faceti cerere la categoria respectiva!

SuCCES! REPET PRIMELE 5 SUNT ABSOLUT GRATUITE!

1 răspuns:
| Guccif3r a răspuns:

Acum daca esti amabil... un utilizator de forum gratuit care are o varietate de dns-uri acolo la alegere... fie mai scurte preferabil s-au chiar mai lungi dc nu le-ar folosii pe cele de acolo si ar alege varianta de a-ti face tie reclama cu deathaddict.eu? ma gandesc ca beneficiarul nu sunt eu, ba chiar tu, la toata afacerea asta, cred ca ar trebui sa oferi macar o zona cu categorii pe forumul tau pentru cel care apeleaza la aceasta forma pe care o aplici u, in cazul in care are o comunitate zic, nu?