| everyyoueveryme a întrebat:

Pentru a cere reactualizarea unui card visa electron de la Banca Transilvania trebuie sa merg eu personal? sau poate merge si altcineva? se poate reactualiza doar cu un extras de cont?

2 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Din moment ce ai semnat pe spatele cardului vechi, vei semna si pe spatele celui nou, atunci cand intri in posesia lui, sa nu mai vorbesc de acordul in scris prin care declari ca ai luat la cunostinta ca esti posesor al unui nou cardului, act ce trebuie semnat de fata cu operatorul bancar. Eventual, daca nu il primesti pe loc cardul, il vei primi prin posta la un interval de timp pe care il specifica ei (1 saptamana, etc). In cel mai rau caz ii poti intreba pe ei (BT) la telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu si numai tu