| anonim_4396 a întrebat:

_Pot accesa un credit imobiliar intr-un sediu al unei banci dintr-un oras, pentru a cumpara o proprietate in alt oras?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce ar conta sediul agentiei bancii

| anonimg a răspuns:

Eu as merge la acel sediu de unde doresc să fac creditul si as intreba acolo.
Este în interesul lor să te ajute cu creditul; asta dacă sediile de bănci n-ar fi împărțite pe orașe si /sau zone.

| kopli a răspuns:

Da. Acel sediu este doar o sucursala sau agentie a unei Banci. Si apoi, nici nu conteaza unde cumperi locuinta. Important este sa indeplinesti conditiile e acordare a creditului.