| alexandru1andy a întrebat:

Pot sa imi fac card cu copie dupa buletin

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai deja un cont deschis la banca aia, e posibil (dar nu și sigur!)
Altfel, nu cred să accepte cineva asta.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa ai cartea de identitate in orginal si sa nu fi depasit termenul de valabilitate.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Carte de Identitate in original. Pune si? cand postezi o intrebare.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Ca sa faci un card trebuie sa ai Buletinul Original.
PS:Nu merge nici cu copia (unele banci Daca te accepta) dar asta numai daca ai cont in banca dar nici atunci.

| Nonameagain a răspuns:

NU! Exclus asa ceva. Astfel, ar putea merge oricine cu o copie a CI de a ta, poate mai neclara si ar face ilegalitati in numele tau.

| Dzeko7 a răspuns:

Nu.Trebuie sa fie originalul.

| gabriel87000 a răspuns:

Doar cu originalul