| FloryA98 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie unde poti lucra ca sofer (categoria b...are carnetul luat de 1 an si 5 luni...nu a mai lucrat ca sofer) pe un salariu de aproximativ 2700 lei?

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nicaieri. Peste tot se cer macar 3 ani experienta iar salariul maxim pentru soferii neprofesionisti este undeva la 1400 RON+bonuri de masa (si asta la firmele mari gen Fan Curier)
Nici ca sofer pe tir nu castigi atat in Romania, 2700 RON este un salariu foarte mare si trebuie sa stii sa faci ceva pentru el (nu numai sa dai in pedale).

| RobertMoon a răspuns:

Nu iti ofera nimeni atatia bani la inceput. Eu zic sa incerci sa te angajezi la o firma de curierat. stima

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

2700 nici cu categoria C și E nu găsești, la început.