| vegeta a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare pot sa postez pe acest site un produs pe care vreau sa-l vand?

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Bună. Nu se poate de postat produse pe TPU pentru-că acesta este un sit-e de întrebări. Dar dacă vrei săl vinzi adaugă anunțuri cu google sau cu facebook. Dacă ai de vîndut mai multe produse creează-ți ușor și rapid un site cu jigsy, webs, ucoz, weebly mai caută pe google make free website. Astfel vei avea posibilitatea să-ți promovezi produsul sau produsele. Mai poți face aces lucru și prin xat-uri caută pe google xat Romania sau moldova sau de unde ești și așa la fel vei putea. Succes în afaceri! Fundă?

5 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Mai bine nu postezi.

| Weider a răspuns:

Veci.

| Ax3LdeV a răspuns:

Incearca sa il ui pe un site de anunturii

| DeKoniec a răspuns:

Nu. Este posibil sa te suspende.

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Este interzis prin regulament facerea acestui lucru, insa sunt multi care fac asta.Eu nu te-as sfatui s-o faci.