| LordRing a întrebat:

Sall tuturor, uitati cum sta treaba:
Acum cativa ani o verisoara mi-a facut un cont de mess, dar nu a fost atenta la detalii, si eu am folosit contul acela 1 an, dupa un an, intr-o zii am incercat s-a intru pe el, dar parola nu mai mergea, imi spunea ca parola este gresita, acum am reinceput sa imi caut parola, numai ca verisoara mea a uitat ce raspunsuri a folosit la intrebariile de pe acel id si acum nu pot intra pe mess, ma poate ajuta cineva? Ofer funda+ vot.
Daca puteti afla voi parola id.ul este: baciuaugustin94@yahoo.com.
MS ANTICIPAT.

5 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Fara raspunsul la intrebari sistemul nu poate genera recuperarea parolei happy

| Daddyy a răspuns:

Nu se poate

| JungleHell a răspuns:

Daca tu ori verisoara ta nu mai tineti minte anumite detalii la intrebarile secrete de exemplu, atunci nu se mai poate. Alta varianta : ori ai spus-o din greseala sau ai dat-o intentionat la altul si ala a schimbat tot ce ai bagat in afara de numele id-ului tau, deci iar nu se mai poate. Solutia? Faci altul si tot ce scrii notezi pe o hartie pe care o tii unde stii numai tu. Parola o schimbi periodic, lunad masuri pentru a nu o uita. Yahoo! are unul din cele mai sugure sisteme de protejare a parolei, nimeni pana acum nevenind cu dovada concreta ca a aflat-o. Sau poate,, a furat" un angajat Yahoo! parola happy caci aia le vad in baza lor (ceea ce nu cred ca ar face ei). O alta varianta, daca ai bani: te duci personal la sediul lor big grin (am glumit). Noi non-posesorii id-ului nu-ti putem afla parola.

P.S. Nu incerca programe care promit acest lucru!

| GreyStarOana12 a răspuns:

Vezi ca poate cineva ti-o spart parola si atunci degeaba o mai cauti.mai bine schimbati parola sau fa-ti un id nou. si eu am patit asa si mi-am schimbat parola si o mers.Bafta!

| Anonymus2000 a răspuns:

...Fa-ti alt id dal dracu p`ala