| VladGogoanțăNicolaie a întrebat:

Salut
Am 12 ani si as vrea sa intreb daca pot sa fac un card de credit sau de debit cu ajutorul parintilor
Dau funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti face nici un fel de card, doar de la 14 ani poti obtine un card de debit si numai insotit de un parinte.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai insotit de unul din parinti si sa spuna ca numai ei folosesc cardul. Aceasta optiune este la BCR. Nu stiu daca o au si alte banci.

| Clorox a răspuns:

Doar insotit de un parinte!

| Ioana_Loredana_1996 a răspuns:

Poți face card la orice banca însoțit de părinți, iar apoi il poți folosi tu happy normal ca, cardul va fi pe numele unui părinte deoarece nu ai 14 ani ca sa ai buletinwinking