| Bilii a întrebat:

Salut.Am bagat un cod de paysafe de 50 de lei pe Paysafecard si vreau sa ii scot. Am bagat acolo o banca si cand vreau sa ii scot imi zice ca ia taxa de renuntare de 30 de lei. Merge sa scot doar 20? Cum fac sa ii scot pe toti 50?

2 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

De obicei cu skrill se face, bineînțeles cu niște tigănii de taxe
Dar vezi dacă merge schema cu site-urile de pariuri

| Anonim928937 a răspuns:

Dacă ai peste 18 ani ai o varianta. Fa-ti cont online pe o casa pe pariuri, depune cu paysafe, după care poti fie sa ii retragi pe card bancar/ sau și te duci personal la o agenție a acelei case de pariuri și ți da. Îs și comisionae de depunere si la retragere da tot ramai cu vreo 40-45 asa.