| eliza09dbed a întrebat:

Salut am un telefon allcall rio nou, nefolosit dar problema e ca nu merge.
As vrea sa-l bag la amanet dar mie ca nu-l primeste deoarece nu merge voi ce credeti?
Il primeste?
Daca da cat imi da aproximativ pe el?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il primeste daca este defect, poti întreba la oricare amanet sa vezi ei ce zic. Tu daca ai lucra la un amanet ai primii orice rablă si sa i dai ăluia un pumn de bani pe ea? Nu cred ca ai face asa ceva, si tu si cel care ia produseul in amanet vreti sa cîstigati un ban. Numai ca tu la faza cu telefonul vrei numai tu sa faci bani nu si ăia de la amanet, asta "miroase" de la o poștă a țeapă hoție, spune i cum vrei.