| prettywoman2012 a întrebat:

As dori tare mult sa primsc niste site-uri cu care poti castiga bani ( in afara de cele cu clicuri, ca am avut si nu am fost platita)

Răspuns Câştigător
| JBP a răspuns:

Poti incerca o bara de surf franceza care e ma imult decat o bara de surf poti castiga puncte in multe feluri in plus e in euro e serioasa o sa iti primesti banii sigur iar bara de surf e usor de mutat oriunde nu te deranjeaza pe calculator http://www.i-gagnant-barre.com/? u=Chelu1980&lang=en Bafta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat