| Florin_Vereș_2000_usdu a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum sa fac bani online tinand cont ca am 17 ani. Am incercat diverse site-uri`viespar`[se fac greu] `fourdollarclick``[e fake] `iq option[ am pierdut de 2 ori tot]. As vrea ceva in care sa nu trebuiasca investit si nici sa lucrez pentru 0, 001$... Daca stie careva cum as putea face $$ fara prea multa bataie de cap si fara sa stau 24/24 ca sa castig ceva.
Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| GeneralR15 a răspuns:

Daca ai stii de cat timp caut acelasi lucru...e cam greu sa gasesti. Incearca insa sa inveti sa editezi poze de ex., iti faci pagina pe Facebook si de acolo incepi. Pe fiecare poza iei un pret si voila.

| Raven999 a răspuns:

Poti face bani facand niste taskuri simple aici : http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c. Acum vin si explicatiile. Ce inseamna task? pai trebuie doar sa cauti pe google un anumit cuvant impus de ei,intri pe site-ul impus de ei,citesti pe acolo cu atentie,raspunzi la niste intrebari pe care ti le dau ei si cam atat. Nu trebuie sa investesti nimic. E nasol ca primesti destul de putine taskuri pe zi dar daca iti faci propria echipa,poti castiga bani frumosi ( de exemplu daca un om din echipa ta face un task, vei primi si tu 0, 5 dolari, la fiecare task facut de cineva din echipa ta vei primi 0, 5 dolari). La inregistrare primesti 5 dolari, banii ii poti scoate la 50 de dolari. Nimic complicat, nu?