| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-a venit cardul de la Payoneer.
Am facut cont Payoneer direct de pe site-ul care lucrez si scrie pe el numele site-ului! ( Mai trebuie sa platesc acea taxa de 30$ / an pentru cardului? )
Nu-mi vine sa cred dar am pus o litera gresit rolling on the floor in loc de "n" am pus "m". ( Il pot adauga in contul PayPal? Cand imi va cere comfirmarea nu voi trimite buletinul. )

Răspuns Câştigător
| xkiler007 a răspuns:

Da trebuie sa platesti dar te sfatui sa nu folosesti payoneer-ul ca mie mi-a venit am pus 430$ pe el apoi cind sa ma duc sai extrag imi dadea refuz apoi vin acasa si cind sa ma autontific la cont Account Blocked! Please contact
Am contactat autoritatile si ca raspuns mi s-a spus ca nu mai pot sa detina servicile si atit te sfatui paypal sau paxum sunt de baza garantez