| qLoxPlayZ a întrebat:

Azi am scos pentru prima data bani de pe card acceptand chitanță si pe ea scrie DISPONOBIL CONT:Ron Suma, asta înseamnă cat am eu in cont sau cum?

Răspuns Câştigător
| Gabi789 a răspuns:

Da, te poți uita pe acea chitanță pentru a vedea dacă mai scrie și suma de bani scoasă în momentul acela, dacă nu scrie, e posibil sa fie cât ai pe el.
Daca vrei sa afli suma de bani pe care o ai pe card poți merge la un ATM de prin zona, poate chiar unde ai fost și poți selecta sa îți vezi suma de bani existenta în cont.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Aaaaa, aham!
nu ie ievident?

| Anonima975 a răspuns:

Da, înseamnă cât mai ai în cont

| madalinrazvan a răspuns:

Suma disponibila inseamna cati bani mai ai tu in cont