| danamarin a întrebat:

Ce este alertpay adress? Poate sa-mi zica cineva?

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Alertpay.com este o banca virtuala, unde daca i-ti faci cont poti depozita bani( valuta: euro si dolari) la fel ca si la o banca obisnuita, si pe care ii poti folosi la tranzactii economice sau cumparaturi online. Alertpay adress reprezinta unele date din contul tau care sunt vizibile si accesibile tuturor celor interesati de a face unele tranzactii cu posesorul acelui cont.

| rockveion a răspuns:

III. 1. Email Address: ADRESA EMAIL
III. 2. Re-enter Email Address: RESCRIE ADRESA DE EMAIL
III. 3. Password: PAROLA (sa fie unica, sa contina litere+cifre si sa nu o notezi pe o foaie)
III. 4. Re-enter Password: RESCRIE PAROLA
III. 5. Transaction PIN: UN COD PIN OARECARE DE 4-8 CIFRE (vei avea nevoie de el atunci cand faci tranzactii)
III. 6. Re-enter transaction PIN: RESCRIE CODUL PINUL
Astea sunt instructiunile mai concret este o metoda de a plati securizat prin e-mail

| Bia_4432 a răspuns:

Alertpay este o banca virtuala, prin care se pot face tranzactii online...