| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce joburi recomandati pentru cineva fara experienta? Am 21 ani si liceul terminat fara bac si nu prea imi gasesc de munca, am aplicat la ejobs, bestjobs am sunat si pe olx dar multi nu vor fara experienta, am mai lucrat inainte 5 luni anul trecut un fel de operator calculator, puneam anunturi pe site si mai aduceam din depozit marfa, o pregateam pentru livrare, nu am mai putut lucra acolo deoarece s-a inchis locul de munca din cauza virusului. Nu prea am preferinte decat sa nu lucrez casier la hypermarket sau fastfood, dar casier la un magazin cu haine gen H&M nu ma deranjeaza si ce site-uri web pentru locuri de munca mai stiti?

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Tinand cont de situatia actuala nu cred ca esti in masura sa faci mofturi, ti-as sugera sa iei orice prinzi.
Nu mai stiu cum e treaba in Romania dar presupun ca e la fel de proasta cand vine vorba de job-uri.
Continua sa cauti si sa aplici unde crezi ca poti, nu cred ca poti face altceva in momentul de fata.