| DEBrown a întrebat:

Cine este platit mai bine? Un actor intr-un mare film cu rol principal sau un mare cantaret la un concert important?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cele mai multe cazuri, de departe, este platit mai bine actorul de film, daca luam numai un concert. Daca socotim ca filmarile se intind in timp si in aceasta perioada cantaretul poate sustine mai multe concerte, atunci s-ar putea sa fie aproximativ la egalitate cu castigurile. Numai bine!

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cele doua ipostaze nu sunt comparabile.Totul depinde de conjunctura.

| pwp a răspuns:

Un actor, dar daca cantaretul e fffoarte cunoscut, gen Michael Jakson, Madonna, Lady Gaga poate castiga chiar mai mult!

pa-pa

| wolfwhite a răspuns:

Un actor!

| Lolozaur a răspuns:

Un actor happy