| dima1996marius a întrebat:

Salut cum as putea faci bani, am 15 ani si in curand fac 16...nu vreau sa merg la joburi din astea part time...pliante si chestii din astea, vreau ceva serios

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Poti sa te duci sa intrebi la spalatorie masini altceva nu prea cred ca stii sa faci. la xerox poate?!

| victorandrei a răspuns:

Daca vrei ceva serios... nu gasesti la 16 ani

| Pimpux a răspuns:

Un post de director nu ai dori?

| JBP a răspuns:

Daca vrei ceva seios si cu care poti sa ajungi sa castigi mii de doalri pe luna intra pe https://uinvest.com.ua/? amigosid=2138 fa-ti un cont e gratis si incepe sa investesti in actiuni eu castig 100 de $ pe luna acum dar pana anul viitor o sa ajung la 1000$ Bafta

| simpatika97 a răspuns:

Poi te duci si tu pe plaja la Mamaia si gasesti acolo ce vrei uh... daca tot vrei ca la 16 anii nu gasesti ceva mai greu

| yopzi a răspuns:

Eu de curand m-am inregistrat pe un site. Te plateste sa dai click pe niste reclame. Daca te intereseaza uite aici linkul : http://www.clixsense.com/? 4349831. Situl este serios. Plata se face de la 2 dolari in sus. Bafta!