| y777 a întrebat:

Cum pot face dovada platii la un camatar luna de luna? Trebuie sa-mi scrie el cate o chitanta de mana?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui sa-ti dea chitanta pentru fiecare suma restituita. Daca nu-ti da ar fi foarte greu sa dovedesti ca i-ai restituit vreo suma, daca el n-ar recunoaste primirea.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca vei avea toate degetele va fi cea mai buna dovada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ajuns pe mainile camatarilor?
R.I.P.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Daca te duce buzunaru poti scapa cu o bataie buna sau niste tabla in corp.( gloante).PS.Mai bine ai datori decat sa mori

| D4vid a răspuns:

Scoti bani din banca si il platesti.Atunci vei intra si tu in legalitate!