| ovideo1212 a întrebat:

Salut, daca am un cont skrill (moneybookers) caruia inca nu i-am atasat un card si fac tranzactii doar cu adresa de e-mail. Daca dau cuiva de exemplu prima adresa si primesc bani, dupa schimb adresa si ii dau una noua, poate sa isi dea seama ca sunt eu...pe moneybookers pot schimba usor adresele si ar fi fain daca nu si-ar da seama ca sunt eu, ca a mai trimis bani odata la adresa asta. pot?

3 răspunsuri:
| AlexFTW3 a răspuns:

Merge dar trebuie sa ai mare grija..stiu ca cu paypal merge mai greu.
auzi am o intrebare pentru tine daca nu ai atasat un card la un cont gen moneybookers, paypal etc poti cumpara sa zicem de pe site-uri? sau sa primesti bani?

| linkinshotrose a răspuns:

Inteligentule! Nu fa prostia asta! Majoritatea nu mai primesc banii! (y)

| ovideo1212 explică (pentru linkinshotrose):

Cum adica sa nu mai primeasca banii laughing atat timp cat nu esti depistat tongue