| Afganistanu_9917 a întrebat:

De 5 luni de zile m-am taiat la mana si cat dau cu pumnu in ceva ma doare foarte tare trebuie sa specific ca fac box.

Vreau sa stiu in cat timp in trece si daca vi s-a intamplat si voua uitati si o poza cum arata taietura partea cu rosu este taietura.

http://imageshack.us/photo/my-images/689/8801f.jpg/

1 răspuns:
| Zamfiricaaa a răspuns:

Du-te la medic, poti avea o luxatie sau chiar o fractura a unui os. Daca nu te duci poti avea mari probleme in viitor, mai ales ca vrei sa practici un sport asa de dur precu boxul. Sanatate!