| withoutme a întrebat:

Salut, e adevarata faza k moneda de 50 de bani cu mircea cel batran si aurel vlaicu valoreaza pana la 80 de euro bucata?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, valoreaza numai 50 bani. O moneda noua nu are cum valora mai mult decat valoarea nominala. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ajuta ca am cate 4 din fiecare laughing

| MrSonnyist a răspuns:

Dupa cate stiu eu o moneda se ia dupa vechime.Dar cunosc pe cineva care a gasit o moneda de prin 1850 si nu ii dadea pe ea decat 10 euro.Deci depinde de moneda.Intereseazate.

| alexyno1988 a răspuns:

Nu e adevarat! Iti zic sigur.