| Robert91 a întrebat:

imi puteti zice cei care cunoasteti merita sa dau un nokia n96 la schimb pe un Sony Ericsson w995?

6 răspunsuri:
| Robert91 explică:

Ms mult pentru sfaturi baieti.

| Curiosu a răspuns:

Nokia este cea mai buna marca de telefoane si orice ar oferi Sony chiar nu se merita... Sfatul meu e sa nu faci schimbu'

| Dyller a răspuns:

Nu, doar daca iti da o diferenta da bani in plus

| Pitika_5185 a răspuns:

No way.Pe bune.Am in clasa baiat cu Nokia N96 si fata cu w995.Crede-ma Nokia e pe locu 1 in materie de calitate si niciodata nu se va schimba si w995 e un jaf pe langa N96

| Cristian1994 a răspuns:

Dupa parerea mea mai bine pastrezi Nokia-ul n96 deoarece are mult mai multe dotari decat sany ericsson.Acum ramane la alegerea ta. Sper ca te-am ajutat.

| rauzan94 a răspuns:

Nu se merita pentru ca Nokia n96 este mult mai perfomant decat son ericsson w995 si in plus Nokia e cel mai vandut telefon. nu fi prost sal schimbi ai incredere in mine!