| Lina1993 a întrebat:

stie cineva ce acte imi trebuie pentru a-mi deschide un cont in EURO la banca BRD? si cat costa? dau funda raspunsului in care gasesc cele mai multe detalii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai actul de identitate.Deschiderea este gratuita dar platesti lunar contul de administrare(cam 3 roni) plus comisioanele aferente atunci cand faci operatiuni-extrageri de numerar(ex). Mult noroc.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie doar de actul de identitate si sa fi implinit 18 ani.
Nu se percepe comision pentru deschiderea contului, doar pentru administrare si operatiuni prin cont.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.brd.ro/_files/pdf/ghid-tarife-comisioane.pdf
Poti sa-l si downloadezi.
Daca nu ai Adobe Reader trebuie sa-l instalezi ca sa poti citi instructiunile.
Iti trebuie Cartea de Identitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de buletin si cam atat. De deschis contul nu costa nimic, doar comisioanele lunare aferente

| BiuL a răspuns:

Buletin.