| bitzaa a întrebat:

Salut.Stie cineva cu cat se vinde kg de ciuperci hribi? si unde as putea vinde asa ceva, o firma....Va multumesc

1 răspuns:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Hribii se vand cel mai bine pe piata. Sunt tare gustosi. Eu am cumparat anul trecut de la o batranica ce vindea la marginea padurii o galeata de 5 kg cu 70 de lei, poate m-a luat putin valul ca mi-era pofta si cam mila de ea, dar se vand tare scump. Din pacate nu stiu nici o firma care sa cumpere...incearca totusi sa ii vinzi in piata, sau intr-un targ. Sper sa-ti fi fost de folos! Bafta!