| dbobei a întrebat:

Salut sunt foarte interesat sa aud sfatul unui afacerist deci vreau sa incep o afacere profitabila si destul de usor de aplicat ma pricep la aproape orice happy sau o sa ma informez astept niste pareri orice afacere profitabila ma intereseaza dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bine ar fi daca ar exista o lista in care sa fie doar afaceri profitabile, ar fi mai usor pentru toata lumea, insa in afaceri e un mediu asa de instabil, ca ai putea sa il compari cu un teren minat, faci cate un pas dar nu stii niciodata ce se intampla la urmatorul happy

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Uite cateva idei bune aici: http://www.afaceri-profitabile.com

| Vladone80 a răspuns:

Pentru idei de afaceri iti recomand site-ul Enciclopedia Afacerilor. Succes!

| LucaDezmir a răspuns:

Cea mai buna resursa de idei este editura Rentrap & Straton, care publica mai ales carti de afaceri, are serie de carti cu afaceri la cheie, care iti arata pas cu pas cum sa-ti pornesti o anumita afacere. Site:
http://rs.ro

| Merduo a răspuns:

In afaceri niciodata nu accepta prima oferta chiar daca ti se pare foarte mare incerci sa ridici pretul treptat cu cat mai putin ii aduci aminte de ceva mai scump...intelegi tu. Speri ca ti-am fost de ajutor!

| Catalin8889 a răspuns:

Buna am gasit eu o afacere foarte profitabila care o poti face din confortul propriului camin cu destul de putina munca fata de castigurile care se genereaza daca esti interesat contacteaza-ma pe ym: cristi02000@yahoo.com sau skype: catalin.andrei1995 Succes!

| peter44 a răspuns:

Intră pe : www.facebook.com/GoldlineproRomania. Funcţionează 100%.