| AndreiAndreiPo15pa a întrebat:

Am 15 ani si as dori sa fac bani pin intermediul internetului si al pc-ului cu cunostinte medii si fara investiti? Va rog sa nu veniti cu metode gen bani pe clickuri sau copletari formulare pentru ca am incercat foarte multe si sau dovedit ineficiente si metodele de tip vlog. Cel mai bun raspuns primeste funda si vot. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Mai astepti si tu 3 ani si te apuci de videochat.
Chiar crezi ca te plateste cineva pentru cunostiintele tale medii?
Trebuie sa fii constient ca exista multi care stiu ceea ce stii si tu, iar daca s-ar putea castiga bani din asta, ai fi aflat deja si desigur, probabil ar fi toate posturile ocupate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici din site-uri nu se castiga, sau se castiga foarte putin. (proprie experienta). Nu ai cum sa faci bani cu cunostinte medii, ce ai tu mai special incat sa faci bani pe internet iar altii sa munceasca?laughing Sincer, daca stiam o metoda, o pastram pentru mine, nu ti-as fi spus-o tie aici.

| Jorah a răspuns:

Invata programare.

| MoonWolf a răspuns:

Frate,ai dat repost in primul rand.
Si 2! Stii sa creezi un site de la 0%?

| gabor1mihai a răspuns:

Buna tuturor, am gasit de curand un job pe internet si este 100% legal si adevarat, mi-au dat de curand un link pe youtube in care arata un interviu cu unu dintre creatorii site-ului si am gasit si pe internet persoane care spuneau ca au castigat bani din treaba asta, chiar unu a spus ca a scos 50 $ in 10 zile si chiar este 100% adevarat si NU este teapa, deci intrati pe site si sa facem bani impreuna, nu va spun mai multe ca toate le gasiti acolo :), acesta este link-ul de inscriere http://www.viespar.ro/? reff=3c4f63980f3... 8085d1267a, va multumesc pentru timpul acordat :)

| KoNs_KoNs_1992 a răspuns:

Cauta adsense pe google