| BeBiCu a întrebat:

Cum pot face bani pe internet? As dori metode sigure.Am auzit ca se pot face bani si din click-uri, completarea unor formulare..etc.Stiti vreun site sigur? Orice alta idee este bine venita.Cel mai bun raspuns primeste funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danutzel a răspuns:

Cu My browser cash castigati bani in timp ce navigati pe internet. Tot ce trebuie sa faceti este sa va faceti cont si apoi sa descarcati un mic programel (nu ocupa spatiu aproape deloc, are ~5 MB). Dupa ce ati instalat programul, in timp ce navigati pe internet va va aparea o mica reclama in partea dreapta a ecranului. Voi trebuie sa dati clic pe ea si se va deschide intr-un tab nou. Trebuie sa asteptati 2-3 secunde apoi puteti inchide tabul daca doriti. Veti putea extrage banii in contul vostru de paypal sau alertpay atunci cand ajungeti la 20$. Functioneaza doar cu internet explorer sau mozilla. Dupa ce va faceti cont intrati la ei pe site si setati frecventa reclamelor la HIGH pentru a castiga mai mult.
Este necesar firefox / internet explorer, cu altceva nu functioneaza.
http://www.mybrowsercash.com/index.php?refid=515749 pentru inscriere

12 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Ai auzit bine.

Despre toate aceste metode am citit si eu aici:

www.bani-pe-internet.net

| Vladone80 a răspuns:

Gasesti pe site-ul Enciclopedia Afacerilor la sectiunea Afaceri Online metode de a face bani pe internet. Succes!

| claudia74 a răspuns:

Intra pe www.munca-acasa.ws

| JBP a răspuns:

Cu siguranta sunt mai multe metode de a face bani pe blogul meu o sa gasesti cateva desi eu personal recomand sa uiti de PTC si sa faci ceva adevarat http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2011/07/uinvest.html

| BeBiCu explică (pentru JBP):

Am 17 ani, am un bac de dat, iar ai mei nu ma lasa sa imi iau o slujba adevarata desi aveam unde sa lucrez.

| JBP a răspuns (pentru BeBiCu):

Cand ziceam de ceva adevarat ma refeream la Uinvest dupa parerea mea e cea mai buan companie si chiar daca unii zic ca sunt aici doar sa imi fac reclama :) citeste despre Uinvest iti poate schimba viata. http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2012/11/uinvest.html

| Moron a răspuns:

O metoda foarte buna de a face bani este aplicatia Peko. Eu fac 10$ odata la 4 zile. Puteti descarca aplicatia pe orice telefon sau tableta cu android sau IOS. Plata se face prin Paypal, iar, pentru a descarca aplicatia trebuie sa va faceti un accont pentru o alta taraL U.K., Spania, U.S.A...
Pentru a primi un bonus de 0.50$ puteti folosi urmatorul cod:
9Xz184wg

| bbrumareanue a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.

| BeBiCu explică:

E sigur? Ai incercat?

| eddylovegames a răspuns:

Cel mai bun pentru clickuri e
www.AdFly.com
1000click/5dolari
chestii de formulare...nu e prea sigur.

| AlexViva2013 a răspuns:

Primesti oferte pe telefon, primesti si bani. Viva SMS este un serviciu gratuit prin care esti platit sa primesti SMS-uri publicitare. Tu alegi cate vrei. Daca recomanzi serviciul mai departe primesti bani cand primesc SMS-uri si prietenii tai. O echipa mare poate sa iti aduca o multime de bani. Nu trebuie sa cumperi nimic, nu platesti nimic, ai doar de castigat! http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g. Detalii si ajutor la Yahoo ID infobv(@yahoo.com). Succes! Am incercat, merge, garantat!

| Aloha21 a răspuns:

Renunta,eu am facut asta cu mult timp in urma si....am luat plasa.Inboxdollars.com,era unul f bun(asa parea), cind am ajuns la 9.80 USD(la 10 platea)m-au anuntzat cu regret ca, nu mai lucreaza cu romani.De ce atunci la 9.80? de ce nu mai tirziu? de ce nu mai inainte? Raspunsul e simplu:astia cu Paid To Click, sunt agentii de reclame pe net.Incaseaza de la clienti(firme), dar la end user(noi adica ), rar platesc.Eu invat acum sa fac tranzactii pe Forex.Am si primit un premiu de 50 USD de la un broker bulgar, care realiza un mic Contest(concurs) cu intrebari din domeniul economic, 10 la numar.Am gresit una din 10 si mi-au dat 50 USD, in loc de 100 premiul pentru 10 raspunsuri corecte.Cu Forex, daca ai in cont 1000 Euro, poti face 100 de Euro pe zi, 5 zile din saptamana, lejer, cu numai 1 ora dimineata.