| anonim_4396 a întrebat:

Am la FanCurier un colet in valoare de 220 lei trimis anul trecut in martie. Tipului caruia i l-am trimis l-a returnat iar eu am uitat de colet...
Zilele trecute mi-am adus aminte ca, coletul meu e neridicat de aproape un an. Credeti ca il mai gasesc la FanCurier? Platesc penalizari, ceva daca vreau sa il ridic?
Urgent, funda

2 răspunsuri:
| ConstantinIordachescu a răspuns:

Din cate stiu eu, coletele daca nu sunt ridicate dupa o buna perioada de timp, sunt casate. Eu nu cred ca il vei mai gasi! Dar incearca! Inca un amanunt: te vor pune sa platesti intoarcerea coletului. Nu stiu daca iti vor lua bani si pentru chirie...

| cristi4621 a răspuns:

Probabil ca îl vei găsi acolo, nu cred ca vei plăti, nu ai de ce. Du.te și încearcă, e cel mai bine