| sk8punk_1616 a întrebat:

Am nevoie de niste fonduri asa ca dupa cum vedeti se vede ca am nevoie de bani! big grin Daca ma poate ajuta unul dintre voi cu vreo metoda cu care sa fac bani ori pe net ori in viata reala. sa fie ceva dupa puterile unui copil de 13 ani si sa castig considerabil intre 400-600 lei pe luna!

2 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Vrei sa ai un venit suplimentar? Sa castigi si de la 50 de lei in sus o data la 2 saptamani? (ai si un program bine pus la punct, care sa nu iti afecteze celelalte activitati) Add la ladys. business si iti voi exlica despre ce este vorba:*

| Alexandra_Livia_1998 a răspuns:

Nu cred ca atat.dar poti invata sa faci bratari din ata sa le vinzi. poti sa te duci sa speli parbrize...