| Dragosh_4458 a întrebat:

am si eu o intrebare : Daca am facut contract cu o firma pe 3 luni, eu dupa prima luna imi pot da demisia?

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Gasesti tot ce ai nevoie aici! toate informatiile sunt la zi si in conformitate cu legea!
http://avocatulmeu.blogspot.com/......el-de.html
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi buna!

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Preaviz - demisie - oricand doresti

| Esperança a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti decat dupa terminarea contractului.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Nu cred ca se poate. Daca ai facut contract pe 3 luni ar trebui sa astepti pana se epuizeaza.Dar poate ai putea vorbi cu directorul firmei sa anuleze contracul deci nu stiu daca va fi de acordbig grin