| Annonim20 a întrebat:

Ce parere aveti despre un magazin cu tot felul de lucruri personalizate? Cum ar fi:felicitari,oglinzi de masina personalizate,bannere, tricouri, cani etc. Tinand cont ca vreau sa il deschid intr-un orasel de 16-20 mii locuitori, dar in acest oras nu mai exista nimic asemanator. Credeti ca ar merge? Eventual daca raspundeti la intrebare poate stiti si daca se acorda fonduri europene nerambursabile care ar putea sa ma ajute. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariaMagdalena1046 a răspuns:

E o idee foarte buna si daca nu mai sunt magazine de genul asta in orasul tau e si mai bine,iar cadourile personalizate sunt cautate pentru multe ocazii:la nunti, botezuri, zile de nastere, etc., cat despre fonduri nu prea cred ca se acorda.Succes happy

2 răspunsuri:
| Deliiiiiia a răspuns:

Eu cred ca e o idee foarte faina....cate cupluri trebuie sa fie care vor ceva personalizat pentru persoana draga
.big grin e ceva nou!winking mie mi.ar placea! ...oricum..bafta!big grin :*

| Sabri123 a răspuns:

Ar fi o idee grozava. In orasul meu sunt magazine de genul. De ziua mamei : am cumparat o perna si poza mea cu mama.