| mentano a întrebat:

Cine a cumparat pin-uri paysafecard? Daca da,atunci de unde,de la paypoint, payzone sau de la chioscurile cu ziare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlinnJe a răspuns:

Mergi la un magazi oricare care are paypont, le iei pe toate la rand big grin.
ai ajuns la unu si selectezi paysafecard si poti sa platesti 25, 50, 75 sau 100 lei.
25 lei = 5 € 50 lei = 10€ 75lei=15€ si 100lei=20€.
bagi baii in aparat dupa ce selectezi si dupa ce i-ai bagat pe toti primesti o chitanta, pe care scrie cod de reincarcare.acela este pinul.
funda

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la Paypoint. Sper ca ti'am fost de ajutor.

| adr1ano333 a răspuns:

Du-te la Kaufland Billa. Au aparate prin care iti cumperi direct pin paysafecard de cat doresti.

| Gaby33 a răspuns:

PayPoint am vazut si eu mai peste tot, daca ti-e mai usor intra aici la 7000 de magazine si cauti cel mai apropiat punct de plata: http://paypointservices.ro/

| Gabriel_Tudor_2000 a răspuns:

Ba ma du-te ma la Kaufland sau la Peni ma du-te ma unde ti-am spus si du-te la zebrapay