| GabiiTssu a întrebat:

Dv. daca ati dispune de o anumita suna de bani, nu ff mare.una mica gen 2 - 4 mii de euro, in ce i-ati investi ca sa iasa profit?
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

In ceva de care as crede ca are nevoie zona in care vrei sa-ti deschizi afacerea, dar care nu e prin preajma: de exemplu poate are alimentara, dar n-are librarie, are librarie, dar n-are sex-shop, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

In pariuri sportive.

| RazvanRo22 a răspuns:

Eu unul as deschide o carciuma la tara laughing. Amuzant dar ar fi profitabil ca sunt clienti de dimineata pana seara, am vazut situatii clare

| 1cu2idei a răspuns:

Salut! Daca as avea banii acestia m-as ocupa de taximetrie la negru, as incerca sa deschid o crama.Depinde foarte mult si de zona unde vrei sa iti desfasori activitatea(zona rurala, urbana, numar de locuitori). Poti incerca sa inchiriezi un spatiu si sa faci o discoteca intr-o zona fara prea mari pretentii.Cumpara-ti aparatura si filmeaza la nunti, botezuri. Daca te pasioneaza muzica si te pricepi poti sa devii dj tot ce trebuie sa faci este sa iti cumperi aparatura.Toate merg greu in Romania.