| radoy22x3 a întrebat:

Spunetim si mie niste modalitati de a face bani..cum ar fi telefoanele Nokia 1100 sau bani de 50de bani din 2007. ceva in genul. Vrea ideei! Cei ce spun cele mai bune ideei primesc funda!

Răspuns Câştigător
| ILel_Flaviutzu_1975 a răspuns:

Boon deci daca iti place gaming-ul atunci deschideti un chanal de youtobe si posteaza cat mai multe clipuri pe 2 vizionari primesti 1 cent 1 cent = 3 lei deci scoti ceva banuti 2 eu sunt Animator si am facut la bani! Dar mai mult de jumatate din ce primesc investesc in munca meawinking

6 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca esti baiat destept si vrei sa faci bani, dar bani frumosi nu jucarie. esti dispus sa inveti si sa investesti ceva timp in asta pentru ca rezultatele nu se vad imediat pune mana si invata WEB DESIGN, PROGRAMARE

| ILel_Flaviutzu_1975 a răspuns:

Iti faci cont pe youtobe. si postezi cat mai multe clipuri cu ce vrei tu! Iar bani eu ii primesc pe telefon. Probabil ca daca bagi numarul de telefon ii primesti pe el. Eu la 2 vizionari primesc mesaj ca mia alocat 1 E de la contul de youtobe.

| radoy22x3 explică:

Cum chanal, adica cont? si bani cum i ridic pe card?

| radoy22x3 explică:

Alexandru,si cum scot mai exact platina din bujii am o gramada acasa. tata e si mecanic

| Alexandru_Spridon_1981 a răspuns:

Incearca sa cauti multe buji vechi si stricate ele au in compozitie platina, sau daca ai banii vechi de exemplu o bacnota de 200000
de lei

| Alexandru_Spridon_1981 a răspuns:

Incearca sa cauti multe buji vechi si stricate ele au in compozitie platina, sau daca ai banii vechi de exemplu o bacnota de 200000
de lei
sau cipuri de la calculatoare si electronice vechi acestea contin aur si argint cauta pe internet cu se face procedeul respectiv