| Sergiu12345678903638283 a întrebat:

stie cineva niste site uri /aplicatii prin care poti sa faci bani? bani reali care pot sa ii scot prin paypal! metode bune sa nu imi perd timpul de degeaba!

Răspuns Câştigător
| Raven999 a răspuns:

Sunt o gramada de site-uri de facut chestionare sau taskuri foarte simple. Eu una m-am inscris pe mai multe site-uri printre care si viespar. Problema e ca daca lucrezi pe cont propriu, banii se fac cam greu. Daca vrei sa faci bani rapid dand cateva clickuri pe zi, vino in echipa mea, inscrie-te aici : http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c

1 răspuns:
| Blastphemy a răspuns:

Dacă știi engleză și ai o oarecare experiență în subtitrări, ai putea aplica ca traducător de filme pentru cei de la Netflix.