| daryus2221 a întrebat:

stiti vreun site la care poti face bani? Adica, sa faci bani si dupa sa ii poti folosi fara sa ai card... gen o moneda virtuala.

Funda.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bani pe net iesi din lucruri seriose in general, iar lucrurile serioase dau bani seriosi nu virtuali

| Wehrmacht a răspuns:

BMR.Intri cu Tor.

| fany22 a răspuns:

Salut.Din pacate pentru a face un ban, nu se poate face fara card valabil online... daca te intereaza ceva serios on line baga ID.mess-fn22_2005.stima.

| Mondo a răspuns:

Salut nu prea cred ca exista site-uri reale prin care sa poti face bani fara sa faci mai nimic. Adica mi se pare destul de ilogic sa existe site-uri din care sa poti castiga mai mult de 10 lei pe luna doar umbland pe pc in condiitile in care oameni nu au ce manca in ziua de azi.

| MooDy95 a răspuns:

Vrei sa faci bani? Angajeaza-te chelner