| Lav00 a întrebat:

sunt curios daca pot vedea cu George BCR tranzactiile trecute sau pot vedea doar tranzactiile de cand am activat cardul?

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Da, poti vedea si tranzactiile din trecut. Eu mi-am facut George in 2019 si am vazut tranzactiile inca din 2017, de cand mi-am activat cardul. Ai mers la banca sa-ti instalezi aplicatia?

| RaduRobertRO a răspuns:

Aplicația George este atașată contului nu cardului. Poți vedea tranzacțiile din cont pe un an sau doi, nu mai țin minte cât.